Eindexamenagenda 2013

Het is weer examentijd! Hier een handig overzicht van alle afstudeertentoonstellingen van kunstacademies in Nederland en België. Ook in handzame PDF-vorm (geordend op datum)

Op datum:

7–9 jun Sint-Lucas Academie Gent tekenkunst
10–15 jun LUCA School of Arts Brussel fotografie
21–23 jun Sint Lucas Antwerpen fotografie
21–30 jun HKU Ma
22 jun-7 jul AKV Sint Joost Ma Fine Art
22 jun-11 aug DAi Arnhem Making Use
26 jun–2 jul Fontys Academie voor Beeldende Vorming Tilburg
27–30 jun HKU Ba
27–30 jun Karel de Grote / Sint Lucas Antwerpen beeldende kunst
27 jun-4 aug AKV Sint Joost Ma Fotografie
28 jun–28 aug Piet Zwart Instituut
29–30 jun LUCA School of Arts Brussel
29–30 jun LUCA School of Arts Gent
29–30 jun Sint-Lucas Academie Gent
29 jun–3 jul AKV Sint Joost Breda / Den Bosch
3–7 jul Gerrit Rietveld Academie
3-7 jul Sandberg Instituut
3–7 jul ArtEZ Arnhem/Zwolle/Enschede
5–7 jul AHK Amsterdam
5–7 jul Academie voor Beeldende Kunst Maastricht
5–11 jul Frank Mohr International Masters
6–11 jul Academie Minerva
6–13 jul Koninklijke Academie Beeldende Kunst Den Haag
12–14 jul Willem de Kooning Academie
10-15 sept DAi Curating Academy graduation show

Op stad (alfabetisch):

Gerrit Rietveld Academie

Graduation Show
3 - 7 juli
Locatie: Fred. Roeskestraat 96, Amsterdam
Openingstijden: opening 3 juli 16.00-21.00 uur
do/za 11.00 -20.00 uur
zo 11.00-16.00 uur

Fashion Show
14 juni
Locatie: Paradiso, Weteringschans 6-8 , Amsterdam
Aanvang: 19.00 / 21.00 uur
Entree: €12,50 excl. daglidmaatschap
www.gerritrietveldacademie.nl

Sandberg Instituut

28 juni - 7 juli

Fine Art
A Festival of Choices
Locatie: Gallery Vriend van Bavink, Fons Welters, Rongwong, De Appel, Kunstverein, Jeanine Hofland, Ellen de Bruijne Projects, P/////AKT, San Serriffe, SMBA, Amsterdam
www.festivalofchoices.nl

Applied Art
Any Space is the Place
Locatie: NASA, Arie Biemondstraat 105-113, Amsterdam
http://dirtyartdepartment.com/

Design
Underbelly
Locatie: Overhoeksplein 1, Amsterdam
www.sandberg.nl/design

Interior Architecture
Studio for Immediate Spaces Graduation Show 2013
Locatie: Fred. Roeskestraat 96, Amsterdam
www.immediatespaces.nl

Studio Vacant
Altijd tijdelijk
Locatie: Looiersgracht 60, Amsterdam
www.studiovacant.nl

Amsterdamse Hogeschool voor de Kunst/ Academie voor beeldende vorming Amsterdam

5 - 7 juli
Locatie: Hortusplantsoen 2, Amsterdam
Openingstijden: 12.00 -17.00 uur
www.ahk.nl

ArtEZ Arnhem, Enschede en Zwolle

Arnhem Finals
3 - 7 juli
Locatie: Onderlangs 9 en Oude kraan 26, Arnhem
Openingstijden: wo/vr 10.30-20.30 uur
za/zo 11.00-17.00 uur

Arnhem Fashion Show
6 - 7 juli
Aanvang: 6 juni: 17.30 / 20.30 uur
7 juni: 14.30 / 17.30 / 20.30 uur
Locatie: Westervoortsedijk 73, Arnhem
Entree: 15 euro

Zwolle Finals
3 - 7 juli,
Locatie: Rhijnvis Feithlaan 50, Zwolle
Openingstijden: wo/vr 10.30-20.30 uur
za/zo 11.00-17.00 uur

Enschede Finals
3 - 7 juli
Opening: woensdag 3 juli 16.00 uur
Locatie: Hulsmaatstraat 35, Enschede
Openingstijden: wo/vr 10.30-20.30 uur
za/zo 11.00-17.00 uur
www.artez.nl

DAI, Arnhem

Making Use / Dutch Art Institute at the Van Abbemuseum
22 juni - tot 11 augustus
Locatie: Van Abbemuseum, Eindhoven

If I Can't Dance Summer Open Reading Group
30 juni
Locatie: net buiten Amsterdam

"Curating Academy" , graduation -show gecureerd door Frederique Bergholtz en Grant Watson & Booklaunch "How to Live Together" ( ism Casco en WT) 
10 - 15 september
Locatie: Istanbul ten tijde van de Biënnale

website DAI: http://dutchartinstitute.eu/

AKV - Sint Joost

Breda
29 juni - 3 juli
Locatie: Beukenlaan 1, Breda
Openingstijden: 11.00-17.00 uur

Den Bosch
29 juni - 3 juli
Locatie: Onderwijsboulevard 256, Den Bosch
Openingstijden: 11.00-17.00 uur
www.akvstjoost.nl

Master Fine Art:
22 juni - 7 juli 
Locatie: De Servicegarage, Amsterdam

Master Fotografie
27 juni - 4 augustus 
Locatie: De Melkweg Galerie, Amsterdam
 

KABK

Graduation Show
6 juli – 13 juli
Locatie: Prinsessegracht 4, Den Haag
Openingstijden: za 16.00-22.00 uur
zo 12.00-16.00 uur
ma/vr 12.00-21.00 uur
za 10.00-17.00 uur
www.kabk.nl

Fashion Show
15 juni
Locatie: Spui 70, Den Haag
Aanvang: 21.00
Entree: €15
http://www.modeshowkabk.nl/

Academie Minerva Groningen

6 - 11 juli
Locatie: Minerva Gedempte Zuiderdiep 158, Minerva Praediniussingel 59 en voormalig Postkantoor Munnekeholm 1
Opening: Zaterdag 6 juli 16.00 uur
Openingstijden:
za 6 juli 16.30-19.00 uur
zo 7 juli 12.00-17.00 uur
ma 8 t/m wo 10 juli 10.00-21.00 uur
do 11 juli 10.00-18.00 uur
www.academieminerva.nl

Frank Mohr International Masters

Out of Site
5 - 11 juli
Locatie: De Loods, NP3.tmp, NP3.nu en Sign in Groningen
Openingstijden: vr 17.00 uur
za 13.00-17.00 uur
zo 12.00-17.00 uur
ma/wo 10.00-21.00 uur
do 10.00-18.00 uur
www.academieminerva.nl

Academie Beeldende Kunsten Maastricht

5 - 7 juli
Locatie: Herdenkingsplein 12, Maastricht
Openingstijden: 10.00-17.00 uur
www.abkmaastricht.nl

Willem de Kooning Academie

Graduation Show
12 - 14 juli
Locatie: Wijnhaven 61, Rotterdam
Openingstijden: vr 11.00-21.30 uur
za/zo 11.00-18.00 uur

Animatie en Audiovisueel
FIN! Festival
14 juli
Locatie: LantarenVenster, Otto Reuchlinweg 996, Rotterdam
Aanvang: 19.00 / 20.30 / 22.00 uur
Entree: € 5 / 7,50


Fashion Show
12 juni
Locatie: RDM Campus, Heijplaatstraat 23 Rotterdam
Aanvang: 16.00 / 19.00 / 21.00
Entree: € 7,50 / 12,50
www.wdka.nl

Piet Zwart Instituut

28 juni - 28 augustus
Locatie: TENT, Witte de Withstraat 50, Rotterdam
Openingstijden: opening 28 juni 19.00
di/zo 11.00-18.00 uur
http://pzwart.wdka.nl/home/

Fontys Academie voor Beeldende Vorming Tilburg

26 juni - 2 juli
Locatie: Rozenstraat 33, Tilburg
Openingstijden: za opening 16.00-18.00 uur
wo/vr, zo/di 11.00-17.00 uur
www.fontyshogeschoolvoordekunsten.nl

Hogeschool voor de Kunsten Utrecht

Ba Graduation Show
27 - 30 juni

Ba Fine Art en Education
Locatie: Tractieweg 41, Utrecht
Openingstijden: do opening 18.00-21.00 uur
vr 10.00-21.00 uur
za/zo 11.00-17.00 uur

Ba Design
Locatie: Ina Boudier-Bakkerlaan 50, Utrecht
Openingstijden: do opening 16.00-21.00 uur
vr 10.00-21.00 uur
za/zo 11.00-17.00 uur

Ma Graduation Show
21 juni - 31 juni

Ma Design
Locatie: Radboudhof, 4de verdieping (onderdeel van Call of the Mall), Utrecht
Openingstijden: zo/ma 12.00-18.00 uur
di/wo, vr/za 10.00-18.00 uur
do 10.00-21.00 uur

Ma Fine Art
Let's Get Physical: Interventions in and through the city
Locatie: Kapitaal, Plompetorengracht 4, Utrecht,
Openingstijden: di/vr 10.00-18.00 uur
do 10.00-21.00 uur
za 11.00-17.00 uur

Fashion Show
13 juni
Locatie: Zijdebalenstraat 2, Utrecht
Aanvang: 18.00 / 20.30
Entree: 12,50
www.hku.nl

Karel de Grote Hogeschool – Sint Lucas Antwerpen

Tentoonstelling masterproef
27 - 30 juni
Locatie: Sint-Jozefstraat 35, Antwerpen
Openingstijden: 14.00-19.00 uur

Tentoonstelling fotografie: Loco 2013
21 - 23 juni
Locatie: L. Frarynlaan 30, Antwerpen
http://www.sintlucasantwerpen.be/

LUCA School of Arts

Sint-Lukas Brussel beeldende kunst
29 - 30 juni
Locatie: Rue des Palais 70, Schaerbeek (Brussel)
Openingstijden: 14.00-18.00 uur
www.sintlukas.be

NARAFI Brussel fototentoonstelling
10 - 15 juni
Locatie: Victor Rousseaulaan 75, Brussel
Openingstijden: opening ma 20.00-23.00 uur

NARAFI Brussel filmprojectie
14 juni
Locatie: KBC Auditorium, Victor Rousseaulaan 75, Brussel
Aanvang: 20.00 uur
http://narafi.luca-arts.be

Sint-Lucas Beeldende Kunst Gent
It’s Showtime!
29 - 30 juni
Locatie: Zwartezustersstraat 34, Gent
Openingstijden: 11.00-18.00 uur
http://www.sintlucas.org/

Sint-Lucas Academie Gent

It’s Showtime!
29 – 30 juni
Locatie: Oudehoutlei 13 H, Gent
Openingstijden: 11.00-18.00 uur

Tekenkunst
7 - 9 juni
Locatie: Onderstraat 22, Gent
Openingstijden: vr 14.00-18.00 uur
za/zo 11.00-18.00 uur
http://sintlucasacademie.be